28 marca 2024    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Line-up jubileuszowej edycji Sunrise Festival rośnie w siłę! Organizatorzy ujawnili kolejne gwiazdy, które w przedostatni weekend lipca 2017 zagrają w Kołobrzegu dla dziesiątek tysięcy fanów muzyki elektronicznej. Sprzedaż biletów rozpoczyna się już 1 marca.

Chocolate Puma to duet stworzony przez Holendrów - Gastona Steenkista i Rene ter Horsta, których z pełną odpowiedzialnością możemy nazwać legendami sceny House. Korzenie ich muzycznej przygody sięgają początku lat 90 i doskonale słychać to w ich utworach – melodycznych kawałkach inspirowanych hip hopem, holenderską sceną underground, disco i funk housem, aż czterokrotnie wspinających się na szczyt listy Beatport. W swojej trwającej już 25 lat karierze stworzyli dziesiątki przebojów sygnowanych wielkimi markami takimi jak Defected, Spinnin‘, Size czy Mixmash i wykorzystywanych nie tylko przez DJ-ów w klubach na całym świecie, ale także gwiazdy muzyki popularnej, między innymi Simply Red, którzy na samplach z ich hitu „Give It Up” oparli utwór „Fairground”.

Na muzyczną podróż w czasie i przestrzeni z Chocolate Puma zapraszamy do Kołobrzegu 21 lipca w pierwszy dzień jubileuszowej edycji Sunrise Festival 2017.

Kris Kross Amsterdam to projekt stworzony w 2011 roku przez holenderskich braci – Jordy i Sandera Huismanów, którzy postanowili wyłamać się z ram holenderskiej sceny muzycznej opanowanej przez house oraz techno i zorganizowali serię eventów muzycznych nawiązujących stylistyką do hip hopowego ducha lat dziewięćdziesiątych, którą nazwali właśnie Kris Kross na cześć kultowego duetu znanego z przeboju „Jump”. Projekt przyniósł braciom niebywały sukces, a oni postanowili wykorzystać falę popularności i tworzyć swoją muzykę właśnie pod pseudonimem Kris Kross Amsterdam. W roku 2014 do braci Huismanów dołączył MC Yuki Kempees, a rok później Kris Kross Amsterdam podpisali umowę z wytwórnią Spinnin' Records i wydali debiutancki singiel "Until the Morning" z MC CHOCO. Światową sławę przyniósł im jednak dopiero wydany w 2016 roku we współpracy z Cheat Codes singiel „SEX”, który opanował listy przebojów w Holandii, Belgii, Danii i Polsce.

Kris Kross Amsterdam wystąpią w pierwszym dniu Sunrise Festival obok Dimitri Vegas & Like Mike.

Yves V to belgijski DJ, który światową popularność zdobył dzięki fenomenalnemu występowi na kultowym festiwalu Tomorrowland w roku 2007. Jego pierwsze single „Licence to Play”, „The Skillz” i „Insane Pressure“ potwierdziły jego talent i wraz z kolejnymi mistrzowskimi występami sprawiły, że stał się jednym z najgorętszych DJ-ów w line-upach każdego festiwalu muzyki elektronicznej, z Sensation i Mysteryland na czele. Yves V w przeciągu ostatnich 10 lat współpracował z największymi gwiazdami sceny EDM, takimi jak Dimitri Vegas & Like Mike, Basto!, Chuckie, Sanderem van Doornem oraz polskimi producentami Skytech oraz Fafaq, a w 2015 roku uplasował się na 34 pozycji w plebiscycie DJ Mag Top 100.

Yves V zadebiutuje przed polską publicznością w drugim dniu Sunrise Festival 2017.

Sprzedaż biletów rozpocznie się już 1 marca o godzinie 12:00 na stronie organizatora: www.sunrisefestival.pl i będzie trwała aż do wyczerpania biletów. Bilet standardowy będzie można kupić już od 109 zł.