Light rain

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

27 kwietnia w Lesie Charzyńskim odbędzie się II edycja Kołobrzeskiego Dogtrekkingu (spacer z psem na orientację). Impreza rozpoczyna się o godz. 11.00.

Dogtrekking to marsz z psem na orientację - impreza dla każdego, kto ma ochotę wyjść na spacer z psem i pooddychać świeżym powietrzem. Żeby wziąć udział w dogtrekkingu nie trzeba być sportowcem – wystarczą chęci, pies i wygodne obuwie sportowe. Każdy pokonuje dystans we własnym tempie. Marsz odbędzie się w pięknych okolicznościach przyrody, w gronie wspaniałych ludzi, zwolenników aktywnego spędzania czasu z psem. Gwarantujemy atmosferę zdrowej rywalizacji!

Cała zabawa polega na tym, żeby odnaleźć wszystkie punkty kontrolne ukryte na 10 kilometrowej trasie, przy których umieszczone będą fanty. Każdy z uczestników będzie musiał zebrać 8 fantów i z ich kompletem zgłosić się na mecie. Wygrywa ten, kto pierwszy dotrze na metę i będzie miał komplet fantów.

II Kołobrzeski Dogtrekking  będzie rozgrywany w dwóch kategoriach: RODZINNA oraz OGÓLNA. Dla każdej z nich przewidziane są 3 pierwsze miejsca!

W imprezie może wziąć udział naprawdę każdy. Nie ma ograniczeń co do wielkości czy rasy psa. Udział w dogtrekkingu zapewnia świetną zabawę na świeżym powietrzu, dostarcza wielu emocji, korzystnie wpływa na kondycję fizyczną, umożliwia kontakt z przyrodą, a przede wszystkim wzmacnia więź pomiędzy człowiekiem a psem.

Zabierz ze sobą rodzinę, znajomych, sąsiadów i dołączcie do nas!

Program:
11:00 – 12:00 rejestracja uczestników i sprawy organizacyjne