Od początku maja płacimy za molo

informacje kołobrzeg, molo, płatne, wejścieWejście na molo jest już płatne. 2,50 zł płacą dorośli, 1,50 dzieci i osoby posiadające zniżkę. Między innymi w ten sposób, MOSiR chce zarobić na remont mola.


Wejście na molo przegradzają stalowe barierki i znana z wielu zdjęć budka. To oznacza, że za spacer po tej kołobrzeskiej atrakcji trzeba płacić. I tak będzie przez najbliższe miesiące. Ceny nie są wygórowane. Bilet normalny to 2,50, a ulgowy 1,50 zł. Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pocieszają, bo wejście na molo w Sopocie kosztuje 7 zł i nie ma tam biletów ulgowych. Warto przypomnieć, że kołobrzeskie molo ma 220 metrów długości i powstało w 1971 r.

informacje kołobrzeg, molo, płatne, wejście

 

Komentarze  

#1 kgg 2012-05-03 15:39
Kołobrzeg = Sopot --> niezbyt trafne porównanie
Cytować
#2 Rh+ 2012-05-03 15:46
Ta na remont chyba zbierają z 5 lat. TO JEST SKANDAL a ten handle przed wejsciem to co to ma być?-syf
Cytować
#3 awa 2012-05-03 15:52
Cytuję Rh+:
Ta na remont chyba zbierają z 5 lat. TO JEST SKANDAL a ten handle przed wejsciem to co to ma być?-syf

cos mi sie zdaje ,że zbieraja na remont mola juz od poczatku istnienia,zawsz e znajda powód ,zeby wydusic kasę od ludzi.naturalni e miejscowi musza też placic bo jakzeby inaczej,zlodzie j na zlodzieju,malo maja pieniedzy z oplat klimatycznych ,to na co to idzie!!!matko boska ten kraj idzie w totalna ruine,kto moze niech ucieka ,atrakcji w miescie zadnych ale do kasowania to są pierwsi!!!!a w d..pie z taka Polską!!!!
Cytować
#4 Gość667 2012-05-03 16:02
w innych nadmorskich miastach są o wiele fajniejsze mola i nikt nie pobiera żadnych opłat...
Cytować
#5 mrozu 2012-05-03 16:09
[edit] to zasyfiale molo w sopocie wchodzisz na molo i chodzisz z pol godziny tutaj na 5 minut zadnych atrakcji jeszcze jak statek tam byl to ok a teraz brud syf i tyle jeszcze jak kiedys sie skakalo to mieli jakas atrakcje:D
Cytować
#6 anka kg 2012-05-03 16:12
Ciekawe kto pra[edit]e przy sprzedaży biletów?Obstawi am że ktoś z rodziny "zarządzającego "molem.
Cytować
#7 mada 2012-05-03 16:57
Panie redaktorze,najp ierw proszę się upewnić ile kosztuje wstęp a potem pisać. Normalny bilet 2 zł, ulgowy 1 zł.

robert dziemba: miałem wątpliwości, ale wyprowadził mnie z nich Jacek Kuś, on chyba wie?
Cytować
#8 adamos 2012-05-03 18:11
I się mylisz. Bo bilety są po 2,50 i po 1 zł.
Cytować
#9 gggggggggg 2012-05-03 19:18
A czemumieszkańcy nie maja darmowego mola tylko dorabiać maja znowu miasto
Tak samo parkingi płatnbe kto płaci TURYŚCI? nie mieszkańcy
Cytować
#10 mieszkanka... 2012-05-03 20:38
a ja tam mam gdzieś to zapyziałe molo i promenady zatłoczone handlarzami gaci...nie chodzę ,wolę sobie pojechać do Grzybowa lub dalej pospacerować po pięknej plaży.
Cytować
#11 Observer 2012-05-03 21:14
powinno byc bezplatnie skoro mamy sie promowac,a zwlaszcze dla mieszkancow
Cytować
#12 Observer 2012-05-03 21:18
skoro juz jest oplata za parking to po co jeszcze za molo, bez przesady za wszystko placic? klimatyczne tez jest, jak za wsystko zaplaca to jest zniżka?
Cytować
#13 Observer 2012-05-03 21:19
no to w takim razie ten k-g w jakim temacie przyciąga ?
Cytować
#14 obcy 2012-05-03 21:59
ja szukam miejsca w innym miescie w polsce
Cytować
#15 Jarek_ 2012-05-03 22:01
Porównanie molo SOPOT i KOŁOBRZEG:
długość (cena wstępu norm/ulg)): 511m (7zł/3,50zł i 220m (2,50zł/1,50zł)
biorąc stosunek długości części wodnej to nasze powinno kosztować 3zł, ALE Sopot w cenie ma część lądową z zabytkową fontanną, restauracjami i imprezami (sam uczestniczyłem: koncerty, pokazy na lądzie) oraz część morską z przystanią jachtową na 100 jachtów. Porównanie dobre, JEŻELI po remoncie będzie podobnie.
źródło: [edit]www.trojm iasto.pl/Molo-S opot
Cytować
#16 spolit 2012-05-03 22:06
Cytuję Rh+:
Ta na remont chyba zbierają z 5 lat. TO JEST SKANDAL a ten handle przed wejsciem to co to ma być?-syf

sam jesteś wielki syf i powiem ci że jesteś nie rozgarnięty ,chory i nienormalny ja też mam prawo by o tobie tak powiedzieć ,bo ty mówisz o mnie syf , skandalem to ty jesteś i zobacz jak masz na własnym podwórku . Remont mola to przykrywka , by Czepczyńska i jej kolesie byli usatysfakcjonow ani , Żadnego handlu w strefie A to jest ich dewiza. poczekamy uwidim jest takie powiedzenie.Psy szczekają karawana jedzie dalej.
Cytować
#17 merk 2012-05-04 07:40
można sobie pisać krytykować ,a władza i tak to ma wszystko w d..je.
Cytować
#18 taki tam 2012-05-04 11:00
Cytuję Fifi:
... niedługo za chodzenie po plaży 5 zł będą ściągać za 3h ...


Po jakiej plaży? :-))))
Te 300m pomiędzy molo a Morskim Okiem przejdziesz w trzy minuty...
Cytować
#19 Fifi 2012-05-04 16:06
musisz szybko chodzić bo na bank nie przejdziesz spacerkiem w 3 min...
Cytować
#20 Asiaa 2012-05-04 16:13
... a wstęp na molo w Międzyzdrojach jest bezpłatny. Przecież wypoczywający w [edit]płacą "opłatę klimatyczną" i to nie małą i jeszcze za wstęp na molo muszą. A te dzieci z zielonych szkół, które przyjeżdżają, czasami mają dowyboru : wstęp na molo lub gałka lodów? nie wspominając o płatnych toaletach w sezonie w mieście, które żyje z turystów! Wstyd mi za was władzo, wstyd!
Cytować
#21 w imię 2012-05-04 18:45
Za wjazd do miast trzeba będzie w przyszłym roku płacić i tak samochód osobowy np BMW -20 zł Audi 50 zł za Faita 15 zł za Forda 10 zł Pieszo -25 zł od osoby dzieci 15 zł TAK BĘDZIE
Cytować
#22 Pawelek doswiadczony 2012-10-24 16:33
Wejście na molo 2.5 zł za to żeby zobaczysz brudną wodę chore gołębie i zdechłe ryby. Pozdrawiam wszystkich co nie widzą tego syfu i płacą.
Cytować