Ogłoszenia
***  SPRZEDAM MIESZKANIE 3-POK. TYLKO 190 TYS.  (Mieszkania)  ***  Wynajmę lokal użytkowy w centrum Kołobrzegu   (Nieruchomości)  ***  Praca w księgowości  (Dam Pracę)  *** 

Będzie Castorama, McDonald's i Makro

informacje kołobrzeg, castorama, macro, mcdonald'sPowstaną kolejne sklepy należące do wielkich sieci. Restauracja McDonald's już się buduje. W Budzstowie będzie Castorama, pod Radzikowem Macro.


Nowe firmy to nowe miejsca pracy. A będzie ich kilkadziesiąt. Już w czerwcu powstanie McDonald' przy ulicy Koszalińskiej. Tylko tam pracę znajdzie 60 osób. Dzięki tej inwestycji, rozwinie się również sam wylot na Koszalin, bowiem wzrośnie jego atrakcyjność. W Kołobrzegu o restauracji tej znanej światowej marki mówi się od wielu lat. Teraz staje się to faktem. Ale to nie koniec wielkich zmian na kołobrzeskim rynku.

Portal "Propetynews.pl" informuje o rozpoczynającej się wkrótce budowie "Castoramy" przy ulicy Bolesława Chrobrego w Budzistowie, czyli de facto w Kołobrzegu. Kompleks handlowy ma mieć ponad 14 tysięcy metrów kwadratowych. "- Do 15 marca chcemy złożyć wniosek o pozwolenie na budowę parku handlowego, by móc przekazać obiekt najemcom już w listopadzie 2012 r. - powiedziała Agnieszka Czapska z firmy Koncepta. Firma ma już podpisaną umowę z marketem budowlanym Castorama, poza tym osobny budynek zajmie supermarket spożywczy o powierzchni ok. 2,6 tys. mkw., z którym obecnie toczą się negocjacje. W parku handlowym będzie też galeria handlowa ze sklepami odzieżowymi i obuwniczymi, RTV i AGD, kwiaciarnią i apteką. Wśród najemców, którzy podpisali umowy z firmą Koncepta, są już CCC, Deichmann, Hebe, Takko, LPP (pojawią się marki Cropp, House, Reserved)" - czytamy na "Propetynews.pl".

Przy ul. Sienkiewicza powstanie natomiast Makro. Starostwo Powiatowe wydało już pozwolenie na budowę hali o powierzchni użytkowej niemal 1800 metrów kwadratowych. W naszym mieście będzie się mieściła jedna z mniejszych hurtowni tej sieci, ale zainteresowanie tak dużych graczy rynkowych Kołobrzegiem świadczy o potencjale gospodarczym miasta nad Parsęta. Zmienią również kołobrzeski krajobraz, zwłaszcza od strony Białogardu, a na pewno wpłyną na zmianę polityki cenowej wielu rynkowych graczy i zwiększenie konkurencji.

informacje kołobrzeg, castorama, macro, mcdonald's

Komentarze  

#41 Poldek 2012-02-16 16:19
Cytuję grażyna:
Kto wpadł na taki pomysł aby kobiety pracowały o siedem lat dłużej.Czy to jest w porządku że o tych planach ja się dopiero dowiaduję po wyborach.Dlaczego nikt nic o tym nie wspomniał wcześniej?

jaka nieświadoma
Cytować
#42 xyz 2012-02-16 20:45
Mc Donald przy Koszalińskiej przyda się bo ma dobry sraczyk. I tylko dlatego. Jedzenie mają pod psem.
Cytować
#43 do marka 2012-02-17 09:54
zamiast prowadzić własne sklepy z młotkami, gwoździami pójdzieta pracować do Castoramy....
Cytować
#44 ZwykłyObywatelMiasta 2012-02-17 09:57
Ten Reserved to taki prawdziwy ma być? Czy tylko różne marki w jednym sklepie po trochę?
Cytować
#45 ZwykłyObywatelMiasta 2012-02-17 09:57
Lub outlet?
Cytować
#46 BiałaBluzaNike 2012-02-17 19:25
Cytuję grażyna:
Kto wpadł na taki pomysł aby kobiety pracowały o siedem lat dłużej.Czy to jest w porządku że o tych planach ja się dopiero dowiaduję po wyborach.Dlaczego nikt nic o tym nie wspomniał wcześniej?

Grażyno podejrzewam, że zaufałaś Premierowi oddając swój głos na tą ekhm.. partie polityczną, więc dziwi mnie Twoje oburzenie .. Przecież ze zdaniem Naczelnego Wodza jego wierni muszą się zgadzać !!
Cytować
#47 eqalizar czepialski 2012-02-17 20:27
gwoli ścisłości lub niemalże sprostowania :P

Co do nazywania restauracją, baru McDonald to nawet wypowiada się już POLSKA wersja Wikipedii. cytat:"Kontrowe rsyjnym chwytem marketingowym jest także nazywanie restauracjami lokali gastronomicznyc h należących do sieci".
To nie jest restauracja i dziwne wydaje mi się to określenie w stosunku do czegoś takiego hehe. Druga sprawa to w treści jeszcze jest "macro" przez "c", literówka. :P
Cytować
#48 P 2012-02-17 20:53
:lol: Wieś będzie miała Fast... WOW
Nareszcie zdrowe jedzonko.
Totalna kompromitacja jak Mc Donald's już do Kołobrzegu wjedzie to tylko czekać na P...Hut i tego typu podobnych dorabiajmy wielkie koncerny i niech kasa ucieka bokiem.(tak jak Billa była)
Kompleks handlowy w Budzistowie>
Fajny pomysł przynajmniej w Niedzielę po mszy do koszalina na spacery nie pojadą.
Bo w markecie jest tanio.Tylko jakość idzie w parze z ceną
Kupiłem myjkę taką żółtą renomowanej firmy w markecie taniej było o 100zł niż w K-gu na Radzikowie tylko po miesiącu jak się popsuła to się okazało że to seria na markety i ma plastikową pompę i mogę sobie nią umyć...A różniła się tylko jedną cyferką.A sprzedawca zapewniał że to jest przecież K.r renomowana firma.Ale co tam mądry polak ...Więc w niedzielę wolę spacerować po plaży niż po markecie.
Cytować
#49 h 2012-02-17 20:58
Wieś będzie miała Fast... WOW
Nareszcie zdrowe jedzonko.
Totalna kompromitacja jak Mc Donald's już do Kołobrzegu wjedzie to tylko czekać na P...Hut i tego typu podobnych dorabiajmy wielkie koncerny i niech kasa ucieka bokiem.(tak jak Billa była)
Kompleks handlowy w Budzistowie>
Fajny pomysł przynajmniej w Niedzielę po mszy do koszalina na spacery nie pojadą.
Bo w markecie jest tanio.Tylko jakość idzie w parze z ceną
Kupiłem myjkę taką żółtą renomowanej firmy w markecie taniej było o 100zł niż w K-gu na Radzikowie tylko po miesiącu jak się popsuła to się okazało że to seria na markety i ma plastikową pompę i mogę sobie nią umyć...A różniła się tylko jedną cyferką.A sprzedawca zapewniał że to jest przecież K.r renomowana firma.Ale co tam mądry polak ...Więc w niedzielę wolę spacerować po plaży niż po markecie
Cytować
#50 AntyKomfort 2012-02-18 11:26
Bardzo dobrze niech zakasują obóz pracy Komfort,nie szanują pracowników i klientów.
Cytować
#51 Roger69 2012-02-20 17:17
Cytuję vvdee:
a nie lepiej IKEA zbudować!? Najbliższa jest przecież w Gdańsku i Poznaniu a u nas na pomorzu nic nie ma... Myślę, że byłoby to lepsze rozwiązanie ale kogo obchodzi nasze zdanie lepiej rozbudować urząd...

Na IKEA'E nie ma co liczyć. Nawet w Szczecinie nie chcą wybudować - rynek mało interaktywny
Cytować
#52 lelo 2012-02-22 10:16
Cytuję alex:
Prezydent obiecał mieszkańcom prawdziwą galerię przy ul. Mazowieckiej między innymi z porządnym kinem, Ostatnio byłam w Wybrzeżu obraz żenada jak w kinie Kolskiego w Popielawach . Lepiej wydać 4zł więcej i jechać do Koszlina,


4 zapłacisz za paliwo do koszalina ;) ?oj chyba nie ;]
Cytować
#53 kornelo 2012-02-22 10:35
prawda jest taka, że nie ma w tym wszystkim nic atrakcyjnego. Mc donalds skopie dupy innym restauracją w [edit], każdy jeden właściciel odczuje to po kieszeni. Chociaz niektórych mi w ogole nie żal.. ;) grillhouse itd ceny z kosmosu a jedzenie możesz co najwyżej posmakować ;) ale bądzmy obiektywni.
Kolejne galerie ... hosso niedlugo przestanie istnieć i tak już jest tragedia, ludzie płacą kolosalne czynsze przy na prwade slabych zarobkach ;/ przez to ceny są takie a nie INNE.... Nie ma się im co dziwić,, czynsze na pasie nadmorskim miesięcznie klarują sie w granicach 50 60 tys miesięcznie i pewnie też sporo więcej, ale tak to jest jak CZYNSZOBIORCY ciągle chcą wiecej jak te nienażarte świnie... 50 tys miesiecznie to po nich spłynął inni modlą sie o 2 :)
Ale troche zboczyłem z tematu.. Wszystko to przełoży się na tych ludzi,, teren zrobi się mniej atrakcyjny bo ludzi po prostu nie będzie, stracą na tym oczywiście Ci co dzierżawią lokal bo oni starają sie łączyć koniec z końcem.
Cytować
#54 kornelo 2012-02-22 10:35
Co do miejsc pracy też to nie jest tak do końca, na pewno sporo ich przybędzie, ale za to gdzie indziej ich ubędzie, zresztą jak czytam o tych zarobkach w tych sklepach przy na prawde dobry wiatrach ludzie dostaja z przepracowanymi wszystkimi niedzielami po 1800 zl na rękę ... Ludzie zamiast pójść tak jak kolega wyżej pisał w niedziele na spacer po plaży to będą zwiedzać centra handlowe,,, i oczywiście dadzą zarobić wielkim "koncernom"
Cytować