29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but foto/2016/003/B/tobiasz is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Pomoc dla TobiaszaDokładnie 36 340 zł  - to kwota jaką udało się uzbierać podczas sobotniego koncertu charytatywnego dedykowanego Tobiaszowi Sarabanowi.

Przypomnijmy, 9-letni mieszkaniec Gminy Ustronie Morskie od kilku miesięcy walczy z białaczką limfoblastyczną. Koszty leczenia są ogromne, dlatego też powołano Komitet Społeczny pn. „Akcja nasza dla Tobiasza”, który postanowił wspomóc rodziców chorego Tobiasza. Do akcji przyłączyli się mieszkańcy gminy, rodzice uczniów ZS Ustronie Morskie, instytucje gminne, organizacje pozarządowe, politycy, przedsiębiorcy, sportowcy, internauci, artyści i inni ludzie dobrej woli. Ich szczodrość i empatia przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Licytacja trwała prawie do północy  i nie udało się do tego czasu, wylicytować jeszcze wielu cennych przedmiotów, przekazanych przez darczyńców. W zwiazku z tym organizatorzy postanowili przeznaczyć część rzeczy na licytację FC, oraz przeprowadzić kolejną licytację w maju 2017. Zbiórka publiczna ciągle trwa. W obiegu są też symboliczne cegiełki o nominałach 100,00 zł; 50,00 zł i 20,00 zł. Dystrybucję cegiełek, oraz zbiórkę do puszek prowadzą niżej wymienieni wolontariusze: Kaja Gałęzowska, Dorota Gałęzowska, Dorota Waligóra, Grzegorz Pytloch, Kamil Lepa i Urszula Czachorowska.

Dodatkowo, puszki do zbiórki publicznej dostępne są w następujących miejscach:
1. Centrum Sportowo – Rekreacyjnym HELIOS przy ul. Polnej 3 w Ustroniu Morskim (recepcja basenu) – puszka nr 8
2. Ośrodku Imperiall Resort & MediSpa ul. Północna 6, Sianożęty – puszka nr 3.
Cały czas można wpłacać datki na konto Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe
Numer KRS: 0000120305
Konto bankowe, na które można wpłacać dowolne kwoty
PEKAO S.A. II o/Szczecin
Nr konta: 25 1240 3927 1111 0000 4100 0269 - z dopiskiem TOBIASZ SARABAN

Specjalne podziękowania, za okazaną pomoc  składają też rodzice Tobiasza:
W imieniu naszego syna Tobiasza oraz własnym chcieliśmy serdecznie podziękować za wsparcie duchowe i pomoc finansową jaką obdarzyliście nas w tych ciężkich dla nas chwilach. Dziękujemy pomysłodawcom akcji „Pomoc nasza dla Tobiasza” oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i przeprowadzenie akcji, za ich bezinteresowną pomoc, poświęcony czas i energię. Jesteśmy wdzięczni wszystkim za wsparcie w walce z chorobą, za wiarę w drugiego człowieka i pomoc. Wzrusza nas to, że tak wiele osób potrafiło otworzyć serca w chwilach tak trudnych dla naszego dziecka. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych przyjaciół, za wsparcie jakie udzielają nam od samego początku, za to że jesteście z nami i wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć. Dziękujemy również za 1% podatku oddanego na konto Tobiasza. Pieniądze te pomogą w walce z  chorobą naszego syna” – czytamy w komunikacie.

{gallery}foto/2016/003/B/tobiasz{/gallery}