Ogłoszenia ***  Praca - Ratownik  (Dam Pracę)  ***  Kierownik Drogerii  (Dam Pracę)  ***  Z-ca Kierownika Drogerii  (Dam Pracę)  ***

Pożar na parkingu w Charzynie

policja, busy, pożarPodejrzany pożar wybuchł w nocy w sobotę w miejscowości Charzyno. Przybyli na miejsce strażacy zastali płonące busy i autobus.

Przybyli na miejsce strażacy zastali kilka płonących pojazdów wykorzystywanych do usług przewozowych przez jedną z okolicznych firm. Doszczętnie spłonęły trzy busy marki Mercedes, a ogień uszkodził jeszcze dwa pojazdy. Sprawę wyjaśnia kołobrzeska Policja. Jak powiedziała naszemu portalowi Anna Hein z Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, został już powołany biegły do wyjaśnienia przebiegu zdarzeń na parkingu, natomiast potwierdza się wstępna teza o celowym podpaleniu pojazdów.