Ogłoszenia ***  Praca - Ratownik  (Dam Pracę)  ***  Kierownik Drogerii  (Dam Pracę)  ***  Z-ca Kierownika Drogerii  (Dam Pracę)  *** 

Potrącono kota, ale co z pomocą?

informacje kołobrzeg, kot, siemyślNasz Czytelnik poinformował nas o potrąceniu kota w Siemyślu. Ma jednak zastrzeżenia do pracowników pobliskiego urzędu, bo kotu nie pomogli.


Kota potrącił samochód. Zwierzę zabrały dzieci i zaniosły do Urzędu Gminy w Siemyślu. Jak mówi nasz czytelnik, nie spotkały się tam jednak ze zrozumieniem, gdyż urzędnicy mieli stwierdzić, że tu nie jest przytułek dla zwierząt. To akurat prawda, ale na pewno nie przykład dla najmłodszych. Nasz czytelnik zabrał kota do kartonu i zawiózł do weterynarza, celem zbadania rannego zwierzęcia i ewentualnego leczenia. Dobrze, że na urzędzie nie ma tabliczki "zakaz wprowadzania zwierząt", bo to mogło jeszcze skończyć się mandatowo...

 

informacje kołobrzeg, kot, siemyśl

Komentarze  

0 #1 ma 2013-10-09 23:14
biedulek! jak można nie pomóc? brak jakichkolwiek procedur działania - XXI wiek...
Cytować
0 #2 WBUTACH 2013-10-09 23:49
U mnie kot zaatakował szczura, i nie wiedziałem po której stronie się opowiedzieć. Poradźcie.
Cytować
0 #3 ma 2013-10-10 00:00
Cytuję WBUTACH:
U mnie kot zaatakował szczura, i nie wiedziałem po której stronie się opowiedzieć. Poradźcie.

zależy kim się czujesz w życiu - inteligentnym i wolnym kotem czy zniewolonym przez pryzmat podtrzymania gatunku, wszystkożernym, pasożytniczym szczurzyskiem budzącym wstręt......... .
Cytować
0 #4 nagana 2013-10-10 09:34
Nie ma co... Bardzo dobry przykład dla dzieci. Urzędnika, który spławił dzieci z rannym kotem, powinno się pominąć przy najbliższej premii. Ja bym jeszcze wpisał to co trzeba do akt.
Cytować
0 #5 Bo w urzedach 2013-10-10 10:13
to same buractwo i jakieś pociotki co się po garbie dostały, prauje
Cytować
0 #6 fix 2013-10-10 11:56
głupota i podłość urzędasów jest znana i nikt mi nie wmówi, że ktoś kto zajmując takie stanowisko przedmiotowo traktuje ludzi i zwierzęta jest uczciwym, prawym człowiekiem w życiu prywatnym
Cytować
0 #7 gość 2013-10-10 15:46
ja razem z koleżanką zostałyśmy potraktowane w okrutny sposób. Gdyby kotek nie został zabrany, zapewne leżałby tam do dziś lub został zagryziony przez psy...
Cytować
0 #8 Siemyślanka 2013-10-10 17:26
Jak mogą Ci ludzie tak się zachować !! ?? jestem tą osobą która poszła do gminy wraz z koleżanką i mimo kilkakrotnych próśb o zabranie kota poprostu zostałyśmy ,, spławione '' . !!!
Cytować
0 #9 mysza 2013-10-11 13:36
Gratulacje i serdeczne podziękowanie dla Czytelnika który nagłośnił tą sprawę! Urzędnikom życzę tego, aby kiedyś ulegli podobnej sytuacji i olało ich pogotowie!!! Jak można być tak nieczułym na biednego zwierzaka?! A cham który potrącił kociaka i nawet się nim nie zainteresował powinien doświadczyć potrącenia razem z urzędasami!
Cytować
0 #10 tom 2013-10-11 19:40
Jakoś nie widać komentarzy z urzędu gminy w Siemyślu. Nie widać słów obrony, czy wytłumaczenia. Celowo "urzędu gminy" piszę małą literą, bo na wielką nie zasługujecie!
Cytować
0 #11 basia 2013-10-17 18:46
w tym roku ,,trzynastki ''powinno nie być..BURAKI !!!
Cytować
0 #12 terez 2013-10-17 18:48
czemu ten kot nie dostał mandatu, wcale nie przechodził na przejściu dla pieszych...
Cytować