Ogłoszenia ***  Dziewuchy  (Inne)  ***  Ford Transit 2.0 TD 2001r  (Motoryzacja)  ***  Renault Clio 1,5DCI, 5 drzwi,2001,super stan,serwis  (Sprzedam)  *** 

Z Ustronia pojechał do Charzyna

informacje kołobrzeg, straż, ustronie, charzyno9 czerwca Ochotnicza Straż Pożarna w Charzynie została obdarowana nowym średnim samochodem strażackim. Do tej pory, auto służyło w Ustroniu Morskim.


Samochód został zakupiony za kwotę 90 tysięcy złotych od gminy Ustronie Morskie. 40 tysięcy złotych strażakom udało się pozyskać ze środków zewnętrznych. Dzięki temu, ochotnicy z Charzyna będą mogli szybko i fachowo reagować na swoim terenie działania.

MG

 

informacje kołobrzeg, straż, ustronie, charzyno

Komentarze  

0 #1 marcin_998 2013-06-11 08:14
Co prawda nie znam sytuacji jaka jest w OSP Charzyno, ale wydaje mi się że samochód ten bardziej by posłużył w Siemyślu, bo tamtejsza straż jest w KSRG. Chodź to tylko moje indywidualne zdanie. Mimo to Gratuluje druhom nowego nabytku :)
Cytować
0 #2 maciek_kg 2013-06-11 08:24
ja mam pytanie. czy ktoś wie co się dzieje z mercedesem atego, którego nie dawno otrzymali?
Cytować
0 #3 on i ona 2013-06-11 09:12
tak jest doposażany
Cytować
0 #4 Patrzę sobie 2013-06-11 10:32
Charzyno od dawna było mamione otrzymaniem nowego wozu bojowego. Na ostatnich zawodach było widać o kogo w tym rejonie dba się najmniej (po pojazdach). Siemyśl, Świecie mają sprzęt, Charzyno ma trzydziestoletn iego Żuka, który oczywiście dzielnie służy, ale mocno odstaje już swoimi możliwościami od młodszych pojazdów na wyposażeniu innych OSP z gminy Siemyśl.
Cytować
0 #5 maciek_kg 2013-06-11 10:45
Cytuję on i ona:
tak jest doposażany

ale w jakim sensie. druhowie mieli sporo sprzętu na przekazanym staże. a ostatnio mieli pokaz sprzętu hydraulicznego firmy weber. to o ten sprzęt jest doposażany?
Cytować
0 #6 on i ona 2013-06-11 11:53
Cytat:
]Cytuję on i ona:
tak jest doposażany

ale w jakim sensie. druhowie mieli sporo sprzętu na przekazanym staże. a ostatnio mieli pokaz sprzętu hydraulicznego firmy weber. to o ten sprzęt jest doposażany?
zmieniana jest autopompa
Cytować
0 #7 maciek_kg 2013-06-11 13:39
Cytuję on i ona:
Cytat:
]Cytuję on i ona:
tak jest doposażany

ale w jakim sensie. druhowie mieli sporo sprzętu na przekazanym staże. a ostatnio mieli pokaz sprzętu hydraulicznego firmy weber. to o ten sprzęt jest doposażany?

zmieniana jest autopompa
a czemu to? uszkodziła się? wada fabryczna? czy też może zmiana na Rosembauera bo kiedyś o tym mówili, ale pieniędzy nie było czy coś w tym stylu. Nawet na przekazaniu ktoś o tym wspominał. A kto za to zapłaci ewentualnie?
Cytować
0 #8 Krzysiek1991 2013-06-11 13:42
to już rozsądniejsze pieniądze a nie jak było w przetargu 140 tys minimum i sprzedadzą temu kto da więcej. pazerni strasznie
Cytować
0 #9 Pawel___ 2013-06-11 17:42
Marcinie, osp Siemyśl ma juz 2 wozy Charzyno do tej pory miało tylko żuczka, uwierz ze będzie z tego wozu dobry pożytek ;)
Cytować
0 #10 wierny Charzynie 2013-06-11 18:58
Charzyno ma najlepszy sprzet w gminie.
Charzyno gora aaaaałłłłłuuuuu aaaaałłłłłuuuu
Cytować
0 #11 marcin_998 2013-06-12 08:04
Cytuję Pawel___:
Marcinie, osp Siemyśl ma juz 2 wozy Charzyno do tej pory miało tylko żuczka, uwierz ze będzie z tego wozu dobry pożytek ;)

W sumie racja. Tylko teraz porządnie uzbroić samochód i będzie pozytywnie :)
A co do Atego z OSP Ustronie, to dziwi mnie fakt wymiany autopompy. trzeba była zaznaczyć w przetargu jaka ma być czy coś w tym stylu. A nie samochód wart ponad 600 tys. zł. i już jakieś modyfikacja, który pewnie słono kosztują. Pewnie urząd ma wiele nie potrzebnych pieniędzy.
Cytować