19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Wakacyjne biuro sprzedaży Fale Bałtyku zaprasza na wspólny weekend

GRANIT SA, renomowany deweloper, który obecnie realizuje u nas największe osiedle mieszkalno-usługowe „Fale Bałtyku Kołobrzeg”, ma przyjemność zaprosić Państwa do Wakacyjnego Biura Sprzedaży, położonego tuż obok Latarni Morskiej w Kołobrzegu.

Ten sezonowy punkt usytuowany jest w centralnym punkcie miasta tuż przy Jarmarku Solnym.

Zespół GRANIT-u stworzył tu strefę chillout, gdzie mogą Państwo w spokoju zrelaksować się na leżakach, delektując się widokiem na wpływające statki do portu czy urokliwą latarnie morską.  Poznacie tu całą koncepcję osiedla Fale Bałtyku, standard budowania oraz wyjątkowe mieszkania z dużymi ogródkami, czy ponadstandardową wysokością. Co ważne w ich ofercie znajdziecie również komórki lokatorskie oraz zewnętrze prywatne garaże.

Największym zainteresowaniem cieszy się tu makieta architektoniczna – pierwszego budynku, który nosi nazwę jednego z odkrywców Krzysztof Kolumb.
Stoisko czynne jest jeszcze tylko do niedzieli w godz. 11:00 – 18:00.

Szczegóły na stronie www.falebaltyku.pl