19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Jubileuszowe show Cyrku Safari w Kołobrzegu

Już w najbliższy piątek zapraszamy na przedstawienie do Cyrku Safari - jednego z największych Cyrków w Polsce! W nowym widowisku 2023 pt. "30 lat z Wami !" znajdą się ulubieńcy publiczności w odświeżonych cyrkowych produkcjach,
jak i kompletnie nowe numery, których jeszcze nie widzieliście!

Pod cyrkowym namiotem zobaczycie Państwo akrobacje na szarfach i linie pionowej, brawurowi kaskaderzy zaprezentują zabawną groteskę akrobatyczną i szalone skoki na batucie (trampolinie), w unikatowych rytmach zobaczycie taniec z obręczami hula-hop i niebezpieczne fire show.

Goście specjalni w widowisku to grupa folk-akrobatyczna z gorącej Kenii w ogromnie energicznych numerach. Nie mogłoby zabraknąć komika - o dobry humor zadba Clown Mr. Kuba, a specjalnie dla dzieci pojawią się postacie znane z ulubionych
bajek.

Uwaga! W cyrku nie występują zwierzęta.

Uwaga sensacja - Wednesday i Power Rangers

Zapraszamy do Cyrku Safari na moc wyjątkowych wrażeń:

Kołobrzeg   ul. Myśliwska
21 lipca 2023 (piątek) - spektakl o
godz.18:00 - tylko jedno show

Białogard   ul. Wyspiańskiego
22 lipca 2023 (sobota) - spektakl o
godz. 18.00 - tylko jedno show

Szczecinek ul. Mickiewicza
23 lipca 2023 (niedziela) - spektakl  o godz. 18.00 - tylko jedno show

Bilety w cenie już od 30 zł  będzie można nabyć w kasie Cyrku w dniu przedstawienia.

Zachęcamy również do śledzenia nas na portalach społecznościowych:

Do zobaczenia !
Cyrk Safari - jeden z najlepszych w Polsce !!!!