29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

1 stycznia był tak niedawno, a Twoje postanowienie noworoczne o nauce języka obcego to już odległa przeszłość?  Nie wszystko stracone!! Szkoła Języków Obcych EUROPA przygotowała ofertę kursów językowych ze specjalnymi cenami na rok 2017. Kursy będą prowadzone w małych grupach, w dogodnych, elastycznych terminach, a ich celem jest powtórka lub nabycie podstawowej umiejętności posługiwania się językiem obcym.  Masz za mało czasu, żeby wkuwać reguły gramatyczne, albo tłumaczyć nudne teksty.  Nauczymy Cię komunikować się w wybranym, obcym języku, podczas zajęć prowadzonych w miłej atmosferze! Zapraszamy. Liczba miejsc i czas trwania oferty ograniczona! Dodatkowo w cenie kursu otrzymasz wszystkie materiały szkoleniowe i dostęp do serwisu fiszkoteka.pl na cały czas trwania kursu.  Zapisy Szkoła Języków Obcych EUROPA ul .Łopuskiego 23 , budynek dawnej Wenedy, III piętro lub tel. 943540207 oraz e- mail: bartek@szkolaeuropa.pl1 stycznia był tak niedawno, a Twoje postanowienie noworoczne o nauce języka obcego to już odległa przeszłość?  Nie wszystko stracone!

Masz za mało czasu, żeby wkuwać reguły gramatyczne, albo tłumaczyć nudne teksty. Nauczymy Cię komunikować się w wybranym, obcym języku, podczas zajęć prowadzonych w miłej atmosferze! Zapraszamy. Liczba miejsc i czas trwania oferty ograniczona!

Szkoła Języków Obcych EUROPA
ul .Łopuskiego 23 , budynek dawnej Wenedy, III piętro