Light rain

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

mops, kis6 września uczestnicy Klubu Integracji Społecznej wzięli udział w spotkaniu integracyjnym, które odbyło się w Parku Rozrywki Zieleniewie.

Grupą opiekowała się Pani Karina Fitał, trener pracy. Zanim uczestnicy rozpoczęli zabawę zostali przywitani przez animatora, który pomalował ich twarze kolorowymi rysunkami. Wszyscy mogli korzystać do woli z atrakcji krain tematycznych Parku tj. „Dzikiego Zachodu”, Labiryntu, Mini Zoo, Placu Zabaw, Moto Parku i Lunaparku. Każdy wybrał coś dla siebie z różnorodnego pakietu zabaw, tj.:
- strzelanie z łuku
- kowbojska karuzela
- samochodziki elektryczne
- kule wodne
- nauka tańca kowbojskiego i indiańskiego
- zwiedzanie mini zoo
- jazda na mechanicznym bizonie.

Podczas wspólnego spędzania czasu uczestnicy mogli lepiej poznać kolegę czy zacieśnić znajomości. Podczas gier i zabaw poznawali nie tylko swoje możliwości, ale i drugiej osoby. Oczywiście, by wszyscy znaleźli siły do ciągłej zabawy, można było posilić się obiadem w Wigwamie. Przydały się również przygotowane słodkości bowiem dodatkowa dawka cukru pomogła w zabawach , tj. pociąg, skakanka czy kaczuchy. Przed uczestnikami KIS kursy zawodowe, które rozpoczną po zakończeniu obecnie odbywanych przez nich staży.