19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

informacje kołobrzeg,mops,koszaryW ramach działalności Młodzieżowej Akademii Miejskiej przygotowane zostały nowe zajęcia dla dzieci i młodzieży. Zajęcia są bezpłatne.

1. Zajęcia z  dogoterapii*
Niepowtarzalną ofertę kierujemy przede wszystkim do rodziców, którzy chcą ułatwić przejście choroby swoim dzieciom lub przyspieszyć ich leczenie. Zachęcamy do skorzystania z zajęć dzieci, które mają problemy w nauce lub są nadpobudliwe  Ćwiczenia  prowadzone będą w formie zabawy z psem przy asyście wykwalifikowanego terapeuty. Kynoterapia przewidziana jest dla  dzieci w wieku wczesnoszkolnym / klasa 1-3/.
* Terapia z udziałem psa (w Polsce także pod nazwami kynoterapia lub dogoterapia) –  metoda wzmacniająca efektywność rehabilitacji, w której motywatorem jest odpowiednio wyselekcjonowany i wyszkolony pies, prowadzony przez wykwalifikowanego terapeutę. [1]
[1] – tekst źródłowy -  Wikipedia http://pl.wikipedia.org/wiki/Terapia_z_udziałem_psa

2. Kółka zainteresowań
W ramach zadań Laboratorium Ciekawości super nauczyciele prowadzą kółko matematyczne, polonistyczne oraz kółko języka angielskiego.
Dlatego:
- jeżeli chcecie rozwijać swoje zainteresowania humanistyczne, pragniecie rozszerzać wiedzę o kulturze i doskonalić sprawność komunikowania się  albo po prostu "podciągnąć się w nauce"
- jeżeli chcecie rozwinąć umiejętności językowe, zaznajomić się z nowymi zagadnieniami lub utrwalić nabyte wiadomości w formie kabaretu
- lubicie matematykę, chcecie poszerzyć wiedzę albo po prostu chcecie skorzystać z pomocy
przyjdźcie i  - przez dobrą zabawę - rozwińcie swoją wiedzę i umiejętności.

Oferty kierowane są do mieszkańców ulic:
J. Narodowej 78,79,83,84,88,88,89,90,
Łopuskiego 50,54,56,
Św. Macieja 9,
Szarych Szeregów 5,
Mazowieckiej 33,34,
Żurawiej 19, 20,21,22 24.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod telefonem  +48 535 977 811 lub osobiście w Laboratorium Aktywności, ul. Łopuskiego 52 (I piętro, pokój 111).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

OFERTY BEZPŁATNE!

informacje kołobrzeg, mops, czerwone, koszary

informacje kołobrzeg, mops, czerwone,koszary